Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha4) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Add a new file
bo: ཡིག་ཆ་གསར་པ་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
