Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha4) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Image size
es: Tamaño de la imagen

en: Settings
es: Configuración

en: Background
es: Fondo

en: Upload
es: Subir al servidor

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: details
es: detalles

en: Image height
es: Altura de la imagen

en: Image width
es: Anchura de imagen

en: Image file name
es: Nombre del documento de imagen

en: Add a new file
es: Añadir archivo nuevo

en: Reference existing
es: Referencia existente

en: Remote URL
es: URL remota

en: Nothing
es: Nada
