Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha4) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Image size
fr: Taille de l'image

en: Settings
fr: Paramètres

en: Background
fr: Arrière-plan

en: Upload
fr: Transférer

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: details
fr: détails

en: Image height
fr: Hauteur de l'image

en: Image width
fr: Largeur de l'image

en: Image file name
fr: Nom du fichier image

en: Add a new file
fr: Ajouter un nouveau fichier

en: Reference existing
fr: Référence existante

en: Remote URL
fr: URL distante

en: Nothing
fr: Rien

en: Open File Browser
fr: Ouvrir le Navigateur de Fichiers
