Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha4) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Image size
hr: Veličina slike

en: Settings
hr: Postavke

en: Background
hr: Pozadina

en: Upload
hr: Otpremi

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: details
hr: detalji

en: Add a new file
hr: Dodaj novu datoteku

en: Nothing
hr: Ništa
