Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Image size
nn: Biletstørrelse

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Upload
nn: Last opp

en: details
nn: detaljar

en: Add a new file
nn: Legg til ei ny fil
