Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha5) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Image size
eu: Irudiaren tamaina

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Upload
eu: Igo

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: details
eu: xehetasunak

en: Image file name
eu: Irudi fitxategiaren izena

en: Add a new file
eu: Fitxategi berria erantsi

en: Nothing
eu: Ezer
