Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha5) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Image size
fi: Kuvan koko

en: Settings
fi: Asetukset

en: Background
fi: Tausta

en: Upload
fi: Siirrä

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: details
fi: yksityiskohdat

en: Image file name
fi: Kuvatiedoston nimi

en: Add a new file
fi: Lisää uusi tiedosto

en: Nothing
fi: Ei mitään
