Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha5) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Add a new file
hy: Նոր ֆայլ ավելացնել

en: Nothing
hy: Ոչինչ
