Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha5) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Image size
it: Dimensioni dell'immagine

en: Settings
it: Impostazioni

en: Background
it: Sfondo

en: Upload
it: Carica

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: details
it: dettagli

en: Add a new file
it: Aggiungi un nuovo file

en: Nothing
it: Niente
