Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha6) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Upload
az: Yükləmə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Add a new file
az: Yeni fayl əlavə edin
