Fivestar (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Voting
gl: Votando

en: General
gl: Xeral

en: here
gl: aquí

en: Select list
gl: Lista de selección

en: About
gl: Información

en: Stars
gl: Estrelas

en: Number of stars
gl: Número de estrelas

en: Rating
gl: Valoración

en: Uses
gl: Usos

en: Rating (i.e. 4.2/5)
gl: Valoración (ex. 4,2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
gl: Porcentaxe (ex. 92)

en: Your rating: <span>!stars</span>
gl: Su voto: <span>!stars</span>

en: No votes yet
gl: Aínda sen votos
