Fivestar (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: None
id: Tiada

en: General
id: Umum

en: here
id: di sini

en: Select list
id: Daftar pilihan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Percentage (i.e. 92)
id: Persentase (i.e. 92)

en: No votes yet
id: belum ada rating
