Fivestar (8.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: None
no: Ingen

en: General
no: Generelt

en: here
no: her

en: Select list
no: Utvalgsliste

en: About
no: Om

en: Stars
no: Stjerner

en: Number of stars
no: Antall stjerner

en: Uses
no: Bruker

en: Cancel rating
no: Kanseller bedømming

en: Your rating: <span>!stars</span>
no: Din vurdering: <span>!stars</span>

en: No votes yet
no: Ingen stemmer til nå
