Fivestar (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: None
nn: Ingen

en: here
nn: her

en: Select list
nn: Listevalg

en: Rating
nn: Karakter

en: Rating (i.e. 4.2/5)
nn: Karakter (t.d 4.2/5)

en: Your rating: <span>!stars</span>
nn: Din karakter: <span>!stars</span>

en: No votes yet
nn: Ingen stemmer registrert

en: Select rating
nn: Vel karakter
