Fivestar (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: None
fa: هیچ

en: General
fa: عمومی

en: Select list
fa: سجل انتخاب

en: About
fa: درباره

en: Rating
fa: درچه دادن

en: Uses
fa: استفاده‌ها
