Fivestar (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Outline
el: Διάρθρωση

en: Small
el: Μικρό

en: Voting
el: Ψήφιση

en: General
el: Γενικά

en: here
el: εδώ

en: Basic
el: Βασική

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Rate
el: Συντελεστής

en: About
el: Περί

en: Target
el: Στόχος

en: Number of stars
el: Αριθμός αστεριών

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Rating (i.e. 4.2/5)
el: Αξιολόγηση (πχ. 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
el: Ποσοστό (πχ. 92)

en: Cancel rating
el: Ακύρωση αξιολόγησης

en: Your rating: <span>!stars</span>
el: Η αξιολόγησή σας: <span>!stars</span>

en: No votes yet
el: Καθόλου ψήφοι ακόμη

en: Select rating
el: Επιλογή αξιολόγησης

en: Store a rating for this piece of content.
el: Αποθήκευση της τιμής αξιολόγησης για αυτό το αντικείμενο περιεχομένου.

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου

en: Average vote
el: Μέσος όρος ψήφων

en: Minimal
el: Ελάχιστη

en: No text
el: Χωρίς κείμενο

en: Enables fivestar ratings on content, users, etc.
el: Επιτρέπει την αξιολόγηση με fivestar του περιεχομένου, χρηστών, κτλ.

en: Allow users to cancel their ratings.
el: Επιτρέπει στους χρήστες να ακυρώνουν την αξιολόγησή τους.

en: Value to display as stars
el: Τιμή που θα εμφανίζεται ως άστρα

en: Text to display under the stars
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται κάτω από τα άστρα
