Fivestar (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: None
et: Puudub

en: Outline
et: Sisukord

en: Small
et: Väike

en: General
et: Üldine

en: here
et: siin

en: Basic
et: Lihtne

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Rate
et: Määr

en: About
et: Programmist

en: Target
et: Siht

en: Rating
et: Hinnang

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Uses
et: Kasutab

en: Cancel rating
et: Tühista hinne

en: Your rating: <span>!stars</span>
et: Sinu hinne: <span>!stars</span>

en: No votes yet
et: Varasemad hinnangud puuduvad

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Minimal
et: Minimaalne
