Fivestar (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Outline
hy: Կառուցվածք

en: Small
hy: Փոքր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Basic
hy: Տարրական

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ

en: Minimal
hy: Նվազագույն
