Fivestar (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: None
is: Engin

en: Outline
is: Útlína

en: Small
is: Lítið

en: General
is: Almennt

en: Basic
is: Einfalt

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um

en: Text format
is: Textaforsnið
