Fivestar (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Outline
km: ​គ្រោង

en: Small
km: តូច

en: General
km: ទូទៅ​

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Minimal
km: អប្បរមា
