Fivestar (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Outline
ro: Structură

en: Small
ro: Mic

en: Voting
ro: Votare

en: here
ro: aici

en: Basic
ro: Simplu

en: Select list
ro: Listă selecție

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: About
ro: Despre

en: Target
ro: Țintă

en: Display format
ro: Formatul la afișare

en: Uses
ro: Folosește

en: Text format
ro: Formatare text
