Fivestar (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: None
ug: يوق

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Rate
ug: باھا

en: About
ug: ھەققىدە

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
