Fivestar (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Outline
be: Кароткі змест

en: General
be: Агульны

en: Basic
be: Асноўны

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Text format
be: Фармат тэксту

en: Minimal
be: Мінімальны
