Fivestar (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: None
he: ללא

en: Outline
he: מתאר

en: Small
he: קטן

en: Voting
he: הצבעה

en: Drupal
he: דרופל

en: General
he: כללי

en: Basic
he: בסיסי

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Rate
he: דרג

en: About
he: אודות

en: Stars
he: כוכבים

en: Number of stars
he: מספר כוכבים

en: Rating
he: דירוג

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: Uses
he: שימושים

en: Cancel rating
he: ביטול דירוג

en: No votes yet
he: עדיין אין הצבעות

en: Select rating
he: דרג

en: Text format
he: מבנה טקסט

en: Minimal
he: מינימלי
