Fivestar (8.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Outline
hi: रूपरेखा

en: Small
hi: छोटा

en: Drupal
hi: ड्रूपल

en: General
hi: सामान्य

en: Basic
hi: सामान्य

en: Select list
hi: सूची का चयन करें

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Text format
hi: पाठ प्रारूप

en: Minimal
hi: अल्पतम
