Fivestar (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Outline
hu: Vázlat

en: Small
hu: Kicsi

en: Voting
hu: Szavazás

en: General
hu: Általános

en: here
hu: ide

en: Basic
hu: Alap

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Rate
hu: Mérték

en: About
hu: Leírás

en: Stars
hu: Csillagok

en: Target
hu: Cél

en: Number of stars
hu: Csillagok száma

en: Rating
hu: Értékelés

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum

en: Uses
hu: Használat

en: Rating (i.e. 4.2/5)
hu: Értékelés (például 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
hu: Százalék (például 92)

en: Cancel rating
hu: Szavazat visszavonása

en: No votes yet
hu: Még nincs értékelve

en: Select rating
hu: Értékelés kiválasztása

en: Store a rating for this piece of content.
hu: Értékelés tárolása a tartalom ezen részéhez.

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Average vote
hu: Átlagos szavazat

en: Minimal
hu: Minimális

en: No text
hu: Szöveg nélkül

en: Star rating
hu: Csillag értékelés

en: Allow users to cancel their ratings.
hu: A felhsználók visszavonhatják az értékelésüket.

en: Value to display as stars
hu: A csillagként megjelenítendő érték

en: Text to display under the stars
hu: A csillagok alatt megjelenítendő szöveg

en: Allow users to re-vote on already voted content.
hu: A felhasználók újra szavazhatnak arra a tartalomra, amelyre már szavaztak.

en: Allow users to vote on their own content.
hu: A felhasználók szavazhatnak saját tartalmukra.
