Fivestar (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Small
jv: Cilik

en: General
jv: Umum

en: here
jv: nag kéné

en: Basic
jv: Dasar

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Default value
jv: Biji gawan

en: About
jv: Ngenani

en: Text format
jv: Format tèks
