Fivestar (8.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Outline
kk: Жиек

en: Small
kk: Кіші

en: Drupal
kk: Друпал

en: General
kk: Басты

en: Rating
kk: Рейтинг
