Fivestar (8.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Rate
kn: ದರ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Target
kn: ಗುರಿ

en: Rating
kn: ರೇಟಿಂಗ್

en: Minimal
kn: ಕನಿಷ್ಠ
