Fivestar (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Outline
ku: چوارچێوە

en: Small
ku: بچووک

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: General
ku: گشتی

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق

en: Minimal
ku: کەمترین
