Fivestar (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: None
lt: Joks

en: Outline
lt: Apybraiža

en: Small
lt: Mažas

en: Voting
lt: Balsavimas

en: General
lt: Bendras

en: here
lt: čia

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Rate
lt: Tarifas

en: About
lt: Apie

en: Stars
lt: Žvaigždės

en: Number of stars
lt: Žvaigždžių kiekis

en: Rating
lt: Reitingas

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Uses
lt: Naudoja

en: Rating (i.e. 4.2/5)
lt: Įvertinimas (pvz.: 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
lt: Procentai (pvz.: 92)

en: Cancel rating
lt: Atšaukti

en: No votes yet
lt: Nevertinta

en: Select rating
lt: Pasirinikte

en: Store a rating for this piece of content.
lt: Išsaugo šio turinio vertinimą.

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Minimal
lt: Minimalus
