Fivestar (8.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Outline
oc: Estructura

en: Small
oc: Pichon

en: here
oc: aicí

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: About
oc: A prepaus

en: Target
oc: Cibla

en: Display format
oc: Format d'afichatge

en: Uses
oc: Usatges

en: Text format
oc: Format de tèxte

en: Minimal
oc: Mínima
