Fivestar (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: General
ps: ټوليز

en: Basic
ps: ساده

en: About
ps: په اړه

en: Target
ps: موخه

en: Text format
ps: متن بڼه
