Fivestar (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Outline
sk: Osnova

en: Small
sk: Malé

en: Voting
sk: Hlasovanie

en: General
sk: Všeobecné

en: here
sk: tu

en: Basic
sk: Základné

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Rate
sk: Sadzba

en: About
sk: Informácie o

en: Stars
sk: Hviezdy

en: Target
sk: Cieľ

en: Number of stars
sk: Počet hviezd

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Uses
sk: Používa

en: Rating (i.e. 4.2/5)
sk: Hodnotenie (napr. 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
sk: Percentá (napr. 92)

en: Cancel rating
sk: Zrušiť hlas

en: No votes yet
sk: Zatiaľ nehodnotené

en: Text format
sk: Textový formát

en: Minimal
sk: Min.
