Fivestar (8.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Outline
ast: Contornu

en: Small
ast: Pequeñu

en: General
ast: Xeneral

en: Basic
ast: Básicu

en: Select list
ast: Esbilla
