Fivestar (8.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: None
bg: Не

en: Outline
bg: Очертание

en: Small
bg: Малък

en: General
bg: Общи

en: here
bg: Тук

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Rating
bg: Рейтинг

en: Text format
bg: Текстов формат
