Fivestar (8.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: None
bn: একটিও নয়

en: General
bn: সাধারণ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Text format
bn: লেখার ফরম্যাট
