Fivestar (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Outline
bo: མདོར་བསྟན

en: Small
bo: ཆུང

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: here
bo: འདིར།

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག
