Fivestar (8.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Outline
bs: Bilješke

en: Basic
bs: Obični

en: Select list
bs: Select lista

en: Default value
bs: Defaultne postavke
