Fivestar (8.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Outline
eu: Aurkibidea

en: Small
eu: Txikia

en: Voting
eu: Bozketa

en: General
eu: Orokorra

en: here
eu: hemen

en: Basic
eu: Basikoa

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Rate
eu: Balorazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Cancel rating
eu: Indargabetu bozka

en: No votes yet
eu: Oraindik botorik ez

en: Select rating
eu: Hautatu puntuazioa

en: Text format
eu: Testuaren formatua
