Fivestar (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Outline
fi: Hierarkia

en: Small
fi: Pieni

en: Voting
fi: Äänestys

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: here
fi: täällä

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Select list
fi: Valintalista

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Rate
fi: Arvio

en: About
fi: Tietoja

en: Target
fi: Kohde

en: Number of stars
fi: Tähtien lukumäärä

en: Rating
fi: Arvio

en: Display format
fi: Näyttömuoto

en: Uses
fi: Käyttää

en: Rating (i.e. 4.2/5)
fi: Pisteytys (esim. 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
fi: Prosentti (esim. 92)

en: Cancel rating
fi: Peru arviosi

en: No votes yet
fi: Ei äänestetty

en: Select rating
fi: Valitse arvio

en: Store a rating for this piece of content.
fi: Anna tälle sisällölle arvio.

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: Average vote
fi: Äänten keskiarvo

en: Minimal
fi: Minimaalinen

en: No text
fi: Ei tekstiä

en: Enables fivestar ratings on content, users, etc.
fi: Mahdollistaa Fivestar äänestyksen sisällössä, käyttäjissä jne.

en: Allow users to cancel their ratings.
fi: Salli käyttäjien perua antamansa ääni.

en: Value to display as stars
fi: Tähtinä näytettävä arvo

en: Text to display under the stars
fi: Tähtien alapuolella näytettävä teksti
