Fivestar (8.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: None
hr: Nema

en: Outline
hr: Korice

en: Small
hr: Mala

en: Voting
hr: Glasovanje

en: General
hr: Općenito

en: here
hr: ovdje

en: Basic
hr: Osnovno

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Text format
hr: Oblik unosa

en: Minimal
hr: Minimalno
