Fivestar (8.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Outline
it: Struttura

en: Small
it: Piccolo

en: General
it: Generale

en: here
it: qui

en: Basic
it: Di base

en: Select list
it: Elenco di selezione

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Rate
it: Aliquota

en: About
it: Informazioni

en: Display format
it: Formato di visualizzazione

en: Uses
it: Usa

en: Text format
it: Formato del testo

en: Minimal
it: Minimale
