Fivestar (8.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: None
sl: Brez

en: Outline
sl: Struktura

en: General
sl: Splošno

en: Basic
sl: Osnovno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
