Fivestar (8.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Outline
az: Kontur

en: Small
az: Balaca

en: General
az: Əsas

en: Basic
az: Əsas

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında

en: Target
az: Hədəf

en: Display format
az: Ekran formatı

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Text format
az: Mətn formatı
