Fivestar (8.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Small
ka: პატარა

en: General
ka: ზოგადი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
