Fivestar (8.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: None
lv: Nav

en: Outline
lv: Izklāsts

en: Small
lv: Mazs

en: Voting
lv: Balsošana

en: General
lv: Galvenie

en: here
lv: šeit

en: Basic
lv: Pamata

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Rate
lv: Likme

en: About
lv: Par

en: Stars
lv: Zvaigznes

en: Target
lv: Mērķis

en: Number of stars
lv: Zvaigžņu skaits

en: Rating
lv: Reitings

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Uses
lv: Lieto

en: Fivestar
lv: Pieczvaigžņu

en: Rating (i.e. 4.2/5)
lv: Reitings (piem. 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
lv: Procenti (piem. 92)

en: Cancel rating
lv: Atcelt reitingu

en: No votes yet
lv: Vēl nav balsu

en: Select rating
lv: Izvēlies reitingu

en: Store a rating for this piece of content.
lv: Glabāt reitingu šim satura gabalam.

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Minimal
lv: Minimāls
