Fivestar (8.x-1.0-alpha5) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Outline
te: ఆకృతి

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: General
te: సాధారణ

en: here
te: ఇక్కడ

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: Text format
te: వచన ఆకృతి
