Fivestar (8.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Outline
ur: آؤٹ لائن

en: Small
ur: چھوٹا

en: Drupal
ur: ڈروپل

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Text format
ur: متن کی آرائش
