Fivestar (8.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Outline
ar: الهيكل

en: Small
ar: صغير

en: Drupal
ar: دروبال

en: General
ar: عام

en: here
ar: هنا

en: Basic
ar: الأساسي

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: About
ar: حول

en: Display format
ar: صيغة العرض

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Text format
ar: تنسيق النص

en: Minimal
ar: مختزل
